Home  /  Blog  /  Sennik  /  Sennik – były chłopak

Sennik – były chłopak

27
mar,2015

3

14

No dobra dziewczyny przyznać się, której śnił się ostatnio były chłopak? Nie ma się czego wstydzić. Taki sen może się okazać bardzo ważna podpowiedzią i z pewnością warto go poprawnie zinterpretować. Co mówi o tym sennik online?

Po pierwsze wcale nie musi to oznaczać, że tęsknicie za byłym chłopakiem. Po prostu była to osoba, z którą byłyście silnie związane emocjonalnie i sen o nim, niesie ze sobą wiele znaczeń związanych z Waszymi uczuciami.

Oczywiście może tak być, że zwyczajnie go Wam brakuje i myślicie o nim. Jeśli wtedy śni Wam się były chłopak, który Was czule obejmuje i przytula, może to oznaczać, że on nadal o Was ciepło myśli i wspomina. Wiele senników mówi o tym, że taki niespodziewany sen o byłym chłopaku, może oznaczać, iż Wasze myśli ciągle się ze sobą krzyżują i ciągną Was do siebie.

Gorzej jeśli we śnie był z inną kobietą, odwrócił się do Was tyłem lub nie mogłyście rozpoznać jego twarzy. Wtedy były chłopak już raczej o Was nie myśli.

W większości przypadków były chłopak to osoba, z którą już dawno nie jesteście związane emocjonalnie. Nie mniej jednak taki sen jest nadal niezwykle ważny. Chodzi wtedy o symbolikę i rolę tej osoby, jaką odgrywała w Waszym życiu. Może po prostu brakuje Wam teraz takich emocji, czułości i bliskości, jakie dzieliłyście wtedy z tym mężczyzną.

Musicie zdać sobie sprawę z kontekstu tego snu. Chłopak wtedy jest przesłaniem, ucieleśnieniem elementów, których Wam być może brakuje w codziennym życiu.

byly-chlopak-2

Bardzo ważnym znaczeniem snu o byłym chłopaku, jest to jaki same do siebie macie stosunek. Okazuje się, że jeśli same nie zwracacie uwagi na swoje uczucia i nie dbacie o siebie, wtedy przyśni Wam się chłopak, który będzie dla Was właśnie taki – chłodny i zaniedbujący Wasze potrzeby. Jeśli jednak we śnie był dla Was ciepły i opiekuńczy, to bardzo dobrze świadczy o Waszym podejściu do własnej osoby. W takim przypadku były chłopak staje się uosobieniem Waszego stosunku do Was samych. Wtedy interpretacja takiego snu jest bardzo ważna i niezwykle cenna.

Jak widzicie ten sen może mieć wiele znaczeń i mówi o Was samych bardzo dużo. Dlatego zamiast się go wstydzić, przeanalizujcie go dokładnie. Przemyślcie jego kontekst, a możecie się dowiedzieć wielu bardzo ciekawych rzeczy o Was samych.

Źródło: net-sennik.pl

 

O autorze

Bajkowa Ania
O znaczeniu snów wie wszystko. Podobno często śni na jawie, a jej wyobraźnia tworzy niesamowite obrazy, które potem przeradzają się w opowieści nie z tego świata.
 • magdena

  a czy w porządku było by do niego napisać i się spotkać, czy to może odratować mnie od tych snów ?

   
 • Ola Lipińska

  a co oznacza gdy w śnie kłuciłam się z nim i pakowałam swoje rzeczy by od niego odejść ale on mi na to nie pozwalał ? jak mam to interpretować ?

   
 • Angela P

  Śniło mi się ze mój ex przygotowywał się do ślubu z inną kobietą, a ja całkiem przez przypadek trafilam na ich weselne wraz z naszą wspólną córką. Nie jest tesmy juz od ponad 4 lat razem, ja jestem szczęśliwa w innym związku i on również. Dziwny ten sen. Na tym weselu była odziwo moja rodzina. A z Panem młodym zamieniłam tylko , co Ty tu robisz, on był przed wyjazdem po pannę młodą, a ja się zmylam. We śnie rozmawialam jeszcze z jego tatem który pytał czy mi nie żal. Trochę było, ale się z tym godzilam. Dziecko dziadek odstawil chwilę po tym jak rzekomo wrocilam do domu. Pragnę podkreślić że wtedy kiedy widziałam ex ja wchodzilam pod górę, wychodząc już z miejsca o przyjęcia a on z tej gory leciał na spadochronie do tego miejsca. Jak powiedział żeby było szybciej. Ale wcale nie widziałam panny młodej. Był jaszcze przed wyjazdem po nią. Co on oznacza. Taki dziwny się wydawał.

   
Więcej w Sennik
sennik-slub
Sennik – co oznacza sen o ślubie?

Bez wątpienia jest to dzień, który zapada wszystkim w pamięć....

Zamknij